Girls Corner
Dobrodošli na jedan od najboljih foruma za devojke ! Smile
Registrujte se i zabava počinje .

Join the forum, it's quick and easy

Girls Corner
Dobrodošli na jedan od najboljih foruma za devojke ! Smile
Registrujte se i zabava počinje .
Girls Corner
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji balkanski forum za devojke!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Macke zazmure kada gledaju u buducnost.

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 5]

cosa nostra

cosa nostra

tamic87
“I ja imam caroliju, najvažniju na svetu, a to je videti necije lice i cuti neciji govor. I dodirnuti rukom neciju ruku i kosu…”
— ~ Mika Antic

cosa nostra

cosa nostra

tamic87
“Nemoj se bojati da volis ponovo posle loseg iskustva.
Ako si bio srecan sa pogresnom osobom,zamisli kako ces tek biti srecan kad ona prava dodje.”

cosa nostra

cosa nostra

rarelyfoundrare

Sanjala sam unatraške.
A sve što se dogodilo u snu dalo bi se pretvoriti u kvalitetan roman.

cosa nostra

cosa nostra

tamic87
“ Neke stvari mogu mnogo bolje da se osete nego da se objasne. Ali to ljudi ne znaju, oni veruju rečima, to je problem.
Treba više verovati svojim srcima nego rečima. ”

cosa nostra

cosa nostra



969kg:

fl-ames:

fluerish:

wow

♡ queue’d | swimming competition | getting busy ♡

♡soft grunge/posts like this♡

Source: modelspersonal

cosa nostra

cosa nostra



fastoso:

their legs, ahh perfect!

Click here for more fashion posts!

Source: carlaraquelxo

cosa nostra

cosa nostra

tamic87
“Možda ću se kajati zbog načina na koji smo završili… ali se nikada neću kajati zbog onoga što smo imali… bili ..”

cosa nostra

cosa nostra

tamic87
“U TEBE ME NE DIRAJ !”

cosa nostra

cosa nostra

tamic87
“Jos uvek o svemu razmisljam i, nazalost, sve se polako pretvara u sumnju. Jesi li mi od pocetka lagao? Zeleo me, ali nikada dovoljno da me zavolis? A onda me pustio da ostanem sama sa svim svojim trudom koje sam ulozila u nas. Polako se pitam jesam li ti ikada bila dovoljna…?”

cosa nostra

cosa nostra

flyf0rtheworld reblogged undesirablecharm Follow

I want to sneak out with somebody.

I just want to get up in the middle of the night and spend some time alone with someone. We could go have a midnight snack at McDonald’s or just walk around and talk about things we normally wouldn’t. Or maybe we could go enjoy ourselves at a park and play on the swings, or we could climb a roof and just watch the stars in silence - nothing but just good vibes and good company.

Source: danasteeezy

cosa nostra

cosa nostra

tamic87
“Ja kad cutim,najvise kazem…samo trebas da cujes…”

cosa nostra

cosa nostra

tamic87
“I kada muškarac ne zna šta hoce, pozdravite se sa njim zauvek. Zna da hoce vas, ali ne zna šta hoce od života. On ne bi trebao da traži ljubav, vec mapu za izgubljenu muškost…”

cosa nostra

cosa nostra



You didn’t love her. You just didn’t want to be alone. Or maybe, maybe she was good for your ego. Or maybe she made you feel better about your miserable life, but you didn’t love her, because you don’t destroy the person that you love.

Source: rockstarkecil

cosa nostra

cosa nostra

tamic87
“Pune mi ruke nemira i oci maštanja, a duša bi da bude tamo gde si ti…”

cosa nostra

cosa nostra

flyf0rtheworld reblogged psychotic-teens Follow

lnternetexplorers:

how do people just have casual sex with random strangers i can’t even order pizza over the phone

cosa nostra

cosa nostra

i-sanjaj-sve-lijepo
“Nije on taj koji mi nedostaje. Ne. Meni nedostaju gradovi u kojima smo bili, nedostaju mi ulice Barcelone. Nedostaje mi miris ljeta koje se bliži kraju. Nedostaje mi more i pješčana plaža puna bezbrižnih ljudi. Nedostaju mi razglednice iz Pariza i Monte Carla. Nedostaje mi Venecija i njene uske uličice. Nedostaje onaj osjećaj slobode koji sam imala s njim…tada.”

cosa nostra

cosa nostra



You didn’t love her. You just didn’t want to be alone. Or maybe, maybe she was good for your ego. Or maybe she made you feel better about your miserable life, but you didn’t love her, because you don’t destroy the person that you love.

Source: rockstarkecil

cosa nostra

cosa nostra



stored-snapshots:

bedside. (by stephaniecb)

Source: stored-snapshots

cosa nostra

cosa nostra



onefitmodel:

beards make you hotter. this is science. and mustaches make you creepier. that is also science.

Source: nicholasandrews

cosa nostra

cosa nostra



insignificantsighs:

Girl in London on We Heart It.

Source: weheartit.com

cosa nostra

cosa nostra

sanjivapcelica
Bratislava in 4 days!

<3
#traveling #new year's eve

cosa nostra

cosa nostra

tamic87
“POSTALO MI JE SVEJEDNO. MOŽDA ĆEŠ JEDNOM VRIŠTATI MOJE IME,ALI BOJIM SE DA NEĆU ČUTI. ZAGLUŠILO ME PREVIŠE TIŠINE…”

cosa nostra

cosa nostra


tamic87
“NAJBOLJA LJUBAV JE ONA KOJA PROBUDI DUŠU…I UČINI DA TEŽIMO KA BOLJEM.
TO NAM USADI ŽAR U SRCE I DONESE MIR U NAŠE MISLI. TI SI MI TO PODARILA. TO SAM JA HTEO DA PODARIM TEBI…ZAUVEK!”

cosa nostra

cosa nostra

amic87
“VIDIŠ,JA NIKADA NISAM ŽELELA TEBI POSTATI NEKO VAŽAN. SAMO SAM HTELA BITI ONA KOJU RAZDVAJAŠ OD DRUGIH,IZ BILO KOG RAZLOGA,SAMO TEBI ZNANOG.”

cosa nostra

cosa nostra

thesebrokenpromises reblogged hakuna-matata-duh Follow

christmascockies:

I didn’t get a private jet for christmas wtf I hate my parents

Source: ebuddies

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Similar topics

-

» Kada dan sakrije zvezde

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Macke zazmure kada gledaju u buducnost. - Page 4 V2snl0Macke zazmure kada gledaju u buducnost. - Page 4 2hdxpqgMacke zazmure kada gledaju u buducnost. - Page 4 New_mo12Macke zazmure kada gledaju u buducnost. - Page 4 V2snl0/>Macke zazmure kada gledaju u buducnost. - Page 4 WaoncoMacke zazmure kada gledaju u buducnost. - Page 4 Banner-tcMacke zazmure kada gledaju u buducnost. - Page 4 34zdgeh

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions